• 30/06/2020

Допомога по частковому безробіттю на період карантину

До уваги суб’єктів малого і середнього бізнесу, у тому числі застрахованих фізичних осіб-підприємців

Для вас передбачена допомога по частковому безробіттю на період карантину.

У центрах зайнятості або філіях ЛОЦЗ представники фірм і компаній у телефонному режимі мають змогу отримати вичерпну інформацію з аспектів виплати допомоги по частковому безробіттю.

Також можна самостійно ознайомитися із:

- Покроковою інструкцією щодо отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину.

- Порядком надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину

- Примірним договором про надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину (форма)
- Формою подання відомостей про осіб, щодо яких виконуються вимоги частини третьої статті 471 Закону України «Про Зайнятість населення»

- Електронними адресами базових центрів зайнятості та філій Львівського обласного центру зайнятості

- Телефони «гарячих ліній» базових центрів зайнятості та філій ЛОЦЗ, за якими можна отримати інформацію щодо отримання допомоги з часткового безробіття за посиланням: www.bit.ly/2LwF8hW

Інформуємо, що 13.05.2020 року у Верховній Раді України прийняті зміни до чинного законодавства щодо надання допомоги з часткового безробіття. Ними розширене коло отримувачів державної підтримки та продовжені терміни подання документів. Тепер, починаючи від 29.05.2020 року, фірми і компанії, у тому числі застраховані фізичні особи-підприємці, які працюють одноосібно і не використовують працю найманих працівників, можуть подавати документи для призначення допомоги з часткового безробіття до центрів зайнятості або філій ЛОЦЗ упродовж 90 днів з дня зупинення або скорочення діяльності. До слова, отримані суб’єктами господарювання кошти у вигляді допомоги з часткового безробіття не підлягають оподаткуванню. Наголошуємо, що зазначені зміни до закону набули чинності з 29.05.2020 року.